• V nastávajúcom roku 2022 Vám prajeme všetko dobré, pevné zdravie, veľa úspechov, trpezlivosti, toleranciu, veľa síl a energie.

• Školské vyučovanie začne po vianočných prázdninách  od 10. januára pre všetkých žiakov školy v bežnom režime podľa riadneho rozvrhu. Pri nástupe žiaka do školy rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ a podľa aktuálneho stavu  „Oznámenie o výnimke z karantény“.

Žiaci i pedagógovia budú mať prekryté horné dýchacie cesty, výchovno-vzdelávací proces a výdaj obedov bude upravený tak, aby nedošlo k premiešavaniu rôznych tried.

Prosíme žiakov i zamestnancov školy, aby pred nástupom do školy využili Ag samotesty, aby sme mohli čo najdlhšie zabezpečiť riadne vyučovanie. Pokiaľ sa rodičia rozhodnú využiť možnosť domáceho samotestovania žiakov, odporúčame ho realizovať v pondelok a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy. Rodič má povinnosť nahlasovať vykonanie Ag samotestu škole.

Naďalej bude platiť školský semafor, poľa ktorého riaditeľ školy uzatvorí do karantény triedu, v ktorej je pozitívny žiak alebo pedagóg. Ďakujeme všetkým, ktorí doposiaľ pristupovali zodpovedne k zabezpečovaniu bezpečnej prevádzky školy a veríme, že i naďalej sa nám spoluprácou školy a rodiny podarí vytvoriť bezpečné prostredie pre výchovu a vzdelávanie našich žiakov.

Vstup cudzím osobám do priestorov školy a školského zariadenia je zakázaný alebo povolený iba v režime OP (očkovaný, prekonaný) so súhlasom riaditeľa.