• VEĽKONOČNÝ PROJEKT

• Milí žiaci,

pozývame vás zapojiť sa do Veľkonočného projektu. Ak sa aj počas tohto náročného obdobia venujete tvorivej práci, potešte nás svojimi výtvormi, zameranými na príchod Veľkej noci. Svoje práce odfotografujte a pošlite. Tieto budú následne uverejnené vo fotoalbume na stránke našej školy.

• VÁŽENÍ RODIČIA!

• Upresňujeme pôvodné informácie ohľadom organizácie vyučovania na prvom stupni. Ministerstvo školstva zmenilo dnes 2.marca poobede usmernenie, ktoré sa dotýka podmienok účasti žiakov na prezenčnom vzdelávaní a jeho platnosť posunulo z 3.3. až na pondelok 8.3.2021. To znamená, že žiaci 1. stupňa a špeciálnej triedy pokračujú tento týždeň v prezenčnom vzdelávaní v nezmenenom režime - učia sa v škole podľa rozvrhu. Naďalej je v prevádzke školský klub detí aj školská jedáleň. Ďalšie pokyny budeme priebežne dopĺňať.

Ďakujeme Vám za porozumenie a trpezlivosť a hlavne ostaňte zdraví!

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA PRE ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022

• do 1.ročníka nastupuje dieťa, ktoré k 31.8.2021 dovŕši  vek  6 rokov
            • do 15.4.2021 zákonný zástupca dieťaťa vyplní a odošle elektronickú prihlášku TU►
            • overenie osobných údajov z elektronickej prihlášky sa bude realizovať  v závislosti od epidemiologickej situácie, o termíne  budeme včas informovať na informačnej tabuli Materskej školy Podvysoká a na stránke Základnej školy Podvysoká