• V mesiaci október sa škola zapojila do súťaže „Hovorme o jedle“

• Súťaž sa konala pod záštitou Centrum rozvoja znalostí o potravinách so zameraním na zvyšovanie úrovne vzdelávania a zvyšovania povedomia o potravinách a dobrých stravovacích návykoch ako súčasti zdravého životného štýlu počas celého ľudského života.

Škole bol udelený STRIEBORNÝ DIPLOM za aktívnu účasť.

Cieľom súťažno-vzdelávacej aktivity bolo vyvolávať a podporovať spoluprácu a aktívnu účasť detí, mládeže a dospelých pri budovaní spôsobilosti k vhodnému výberu potravín a vhodného životného štýlu, schopnosti prevziať zodpovednosť za svoje zdravie, povedomia o význame potravín pri podpore regionálneho rozvoja, zamestnanosti a ochrane životného prostredia.