• UROB RADOSŤ A DARUJ KRÁSNE VIANOCE

• V rámci projektu našej školy "Urob radosť a daruj krásne Vianoce", do ktorého sa zapojili: ZŠ Podvysoká, MŠ Podvysoká, Obec Podvysoká, Farský úrad Podvysoká, COOP Jednota Podvysoká, ako aj obyvatelia obce, sa podarilo zabezpečiť 230 vianočných darčekov.

Tieto boli doručené pod vianočný stromček seniorom z obce Podvysoká, ktorí sú v súčasnosti v domovoch sociálnych služieb, ďalej klientom Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb Horelica a Zariadenia pre seniorov Makov.

Týmto krásnym gestom sme spoločne vyjadrili, že i počas predvianočných chvíľ myslíme na tých najzraniteľnejších.

Všetkým, ktorí tento projekt podporili patrí veľká vďaka.